a jen země je má - Karel Hynek Mácha
hledej podobné190,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
Naše Vojsko, 1973, edice Máj, celoplátěná vazba, přebal chybí, na předsádce věnování s razítkem, velmi dobrý stav, 375 stran
A JE ČAS ZABÍJET - John Grisham
hledej podobné165,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
Román je prvotinou Johna Grishama, která se dočkala úspěchu teprve po fenomenálním vstupu jeho superbestselleru Firma do povědomí čtenářů, ačkoliv mnozí tvrdí, že jde o jeho nejlepší román. Zavádí nás do malého městečka na americkém jihu, kde dojde k znásilnění desetileté...
a chtěl bych to všechno znovu - KUBEŠ Vladimír
hledej podobné370,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
Rok vydání : 1994
a golpotoni t 225 hnou - Jan Pelc
hledej podobné92,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
vázaná, 80 stran, 13 times 20 cm, česky Nakladatel . : Maťa ISBN . : 80-7287-047-5 Format : 13 times 20 cm Vydano : 2002 Nová sbírka povídek, tentokrát zasahující i do oblasti sci-fi. Golpotoni vznikli na přelomu druhého a třetího...
a dole čeká kat - BUFKA Vilém, DOSTÁL Karel
hledej podobné250,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
Rok vydání : 1967
a co si o tom myslte vy? - PROCHÁZKOVÁ Lenka
hledej podobné800,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
Rok vydání : 1986 Poznámka :PmD
a co si o tom myslíte vy? (PmD, exil!) - Lenka Procházková
hledej podobné400,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
Exilové vydání! Obrys/Kontur - PmD, Mnichov 1986. Mimo ediční řady. Původní brož, menší 8°, 100 stran. Pěkný stav (viz foto)! Na vnitřní straně obálky ex libris předchozího majitele.
a bude hůř (s fotopřílohou) - Jan Pelc
hledej podobné312,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
Nakladatel : Maťa. Edice :Česká radost . ISBN : 978-80-7287-128-5. EAN : 9788072871285. Formát : 440 stran, 20x13cm, česky, vázaná vazba. Rok vydání :2007 (1. vydání) . . Anotace : Nové, speciální vydání kultovního románu, který se...
a bude hůř (s fotopřílohou) - Jan Pelc
hledej podobné287,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
Nakladatel : Maťa. Edice :Česká radost . ISBN : 978-80-7287-128-5. EAN : 9788072871285. Formát : 440 stran, 20x13cm, česky, vázaná vazba. Rok vydání :2007 (1. vydání) . . Anotace : Nové, speciální vydání kultovního románu, který se...
NA SLOVÍČKO, FRANCIE - Jiří Žák
hledej podobné150,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
Francouzští herci na paletě . Altea Production, 2001 216 stran, 32 barevných příloh, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : výborný nbsp
amp SPOL. - Jean Richard Bloch
hledej podobné150,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
Strhující román z období po roce 1871. Družstevní práce, Praha, 1950 372 stran, původní vazba, střední formát 2. vydání Stav : obálka mírně ušpiněná, jinak velmi dobrý stav.
The Cambridge English Course 2 Students Book - Michael Swan and Catharine Walter
hledej podobné130,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
Cambridge University Press, 1991, laminovazba, velmi dobrý stav, 159
Život je přece jen krásný - Sigrid Boo
hledej podobné190,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
Práce, Praha, 1975, 3. vydání, celoplátěná vazba s přebalem, dobrý stav, 130 stran
Lenin, Stalin, Gorbačov - Michal Reiman
hledej podobné240,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
Lidové noviny, Praha, 1991, 1. vydání, obálka a úprava Karel Haloun, velmi dobrý stav, 213 stran, Kontinuita a zlomy v sovětských dějinách
až navěky - James Jones
hledej podobné90,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
Naše vojsko, Praha, 1985, 2. vydání, překlad Jiří a Libuše Valjovi, ilustrace Hana Čápová, grafická úprava a obálka Jan Solpera, brožovaný výtisk, dobrý stav, 384 stran
až budeš králem, až budeš katem - NOWAK Tadeusz
hledej podobné250,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
Rok vydání : 1976 Poznámka :váz.
aby svědek nepromluvil - Brůhová Milena
hledej podobné130,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
Vazba : původní, brožovaná, 223 stran, s obálkou.Vydavatel : Růže, České Budějovice, 1973. Popis stavu : Zachovalý, mírně opotřebovaná obálka .
a znali jen kámen - Josef Brinke
hledej podobné120,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
Novinář, Praha, 1971, cesta geografa s československou vědeskou expedicí Moravského musea do Austrálie, kresby autor, grafická úprava Stanislav Haštaba, brožovaný výtisk s přebalem, na okrajích mírně potrhaný přebal, dobrý stav, 224 stran
a země se zachvěla. Bombardování Kolína za druhé světové války. - Jouza Ladislav
hledej podobné346,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
vazba laminovaná . . ,223 stran,rok 2007 ,místo vydání : Cheb ,vydavatel Svět křídel ,stav výborný
a výstupy do údolí - Jan Pelc
hledej podobné155,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
Nakladatel : Maťa. Edice :Česká radost . ISBN : 978-80-7287-131-5. EAN : 9788072871315. Formát : 143 stran, 20,5 x 13cm, česky, vázaná vazba. Rok vydání :2004 (4. vydání) . . Anotace : Volné pokračování kontroverzního a dnes již téměř...
a vyberte si - Jan Pelc
hledej podobné201,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
vázaná, 270 stran, 13 times 20 cm, česky Nakladatel . : Maťa ISBN . : 80-7287-079-3 Format : 13 times 20 cm Vydano : 2004 (1. vyd 225 n 237 ) Kompletní povídková tvorba Jana Pelce. Kromě té, která již vyšla pod tituly a povídky,...
a tys na Němce střílel, dědo? - Beer Fritz
hledej podobné445,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
span class= field-item 348 stran,rok span class= field-item 2008 ,místo vydání : span class= field-item Praha-Litomyšl ,vydavatel span class= field-item Paseka ,
A spol. - Jean-Richard Bloch
hledej podobné120,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
SVOBODA, Praha, 1951, originální celoplátěná vazba s přebalem, výborný stav, 393 stran
a spol - Bloch, J.R.
hledej podobné280,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
Družstevní práce, Praha 1930. Typo Ladislav Sutnar. br/ Orig. celoplátěná vazba, 373 stran, 19x13. br/ Stav. hřbet mírně zašpiněný. br/
a přidáme trochu fantazie - BŘÍZOVÁ Joza
hledej podobné270,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
Rok vydání : 1965 Poznámka :Dobrý vítr sv. 28
a překročil řeku Delaware - Miroslav a Hana Honzíkovi
hledej podobné210,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
NV 1988
a poznali iba kameň / Cesta geografa s česko/slovenskou vedeckou expedíciou Moravského múzea do Austrálie - Brinke Josef
hledej podobné110,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
Obzor Bratislava 1976, celopl. vazba 244 stran textu, 48 příloh, 8°, mírně odřený hřbet přebalu, jinak velmi dobře zachováno-slovensky
a pozdravuj u nás doma - ŽÁK Jiří
hledej podobné260,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
Rok vydání : 1961
a pak mě políbíš - SOUTHWICKOVÁ Teresa
hledej podobné150,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
Rok vydání : 2000 Poznámka :Sladká Romance 83
a neuvěřitelné se stalo skutkem- O Bohumilu Hrabalovi - Pytlík Radko
hledej podobné140,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
Vazba : původní, brožovaná, 100 stran.Vydavatel : Emporius, 1997. Popis stavu : Výborný .
a na ochozech smrt si viděl stát - RILKE Rainer Maria
hledej podobné390,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
Rok vydání : 1990
zajdem se pod 237 vat - Richard Bak
hledej podobné54,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
1 times Kniha, brožovaná, 83 stran, 11,5 times 18,5 cm, česky Nakladatel . : Valenta Richard Format . : 11,5 times 18,5 cm Vydano : 2007 (1. vyd 225 n 237 ) Pokusil jsem se vyprávět příběh o hledání, nalézání, ztrátách a znovunalézání,...
silná ruka - Jan Kozák
hledej podobné100,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
Československý spisovatel, Praha, 1966, 1. vydání, obálka a vazba Miroslav Váša, originální celoplátěná vazba s přebalem, pošpiněný a potrhaný přebal, dobrý stav, 272 stran
se nezblázni - Petr Skoumal
hledej podobné132,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
Nakladatel : Argo. ISBN : 80-7203-210-0. EAN : 9788072032105. Formát : 80 stran, 15 x 13,5cm, česky, vázaná vazba. Rok vydání :1999 . . Anotace : Kniha autorských písňových textů a krátkých veršovaných reflexí veřejného života naší...
no comment - Knížák Milan
hledej podobné220,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
Vazba : původní, 110 stran, s obálkou.Vydavatel : Mánes, Praha, 2007. Popis stavu : velmi dobrý . Poznámka : Výtvarné a textové práce M. K. .
není kam a není proč - Zdeněk Mareš
hledej podobné70,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
Růže, České Budějovice, 1974, 1. vydání, obálka Jiří Müller, brožovaný výtisk s přebalem, pošpiněný a na hřbetu odřený přebal, dobrý stav, 132 stran
nejde jen o slova - Jan Horálek
hledej podobné187,- Kč s DPH - Knihynainternetu.cz
Nakladatel : Milenium Publishing. Edice :edice českých autorů . ISBN : 80-86201-22-8. EAN : 9788086201221. Formát : 309 stran, 19x11cm, česky, vázaná vazba. Rok vydání :2002 . . Anotace : V knížce jsou shromážděny texty, které vycházely...