Ceny Zboží
Zboží    Slevy    Fulltext    Letenky
Seřadit podle:
Cenové rozpětí: Kč    

Informace pro internetové obchody

Server CenyZboží.cz umožňuje uživatelům snadné vyhledávání cen zboží a produktů nabízených českými internetovými obchody.

Pomocí služby CenyZboží.cz můžete vložit informace o vámi nabízeném zboží do vyhledávače www.cenyzbozi.cz a získat tak nové zákazníky. Vámi dodané informace budou zpracovány a zobrazeny uživatelům hledajícím zboží.

Chcete-li této služby využít, je třeba nám předat patřičné informace o zboží. Informace se předávají v jednoduchém souboru ve formátu XML (stejný jako pro Seznam Zboží nebo Jyxo Zboží). Zašlete-li nám URL daného souboru přístupného v síti Internet, stáhneme jej a zařadíme vaše zboží do vyhledávání. Stahování feedu probíhá dva krát týdně. Přesný formát souboru je popsán níže a je ilustrován příkladem.

Příklad souboru popisujícího zboží:


<?xml version="1.0" encoding="windows-1250"?>
<SHOP>
<SHOPITEM>
<PRODUCT>Podložka pod myš - kočka</PRODUCT>
<DESCRIPTION>Ergonomická podložka pod myš, potisk s perskou kočkou.</DESCRIPTION>
<URL>http://obchod.cz/podlozky-pod-mys/kocka</URL>
<IMGURL>http://obchod.cz/obrazky/podlozky-pod-mys/kocka.jpg</IMGURL>
<PRICE>420</PRICE>
<PRICE_VAT>512</PRICE_VAT>
</SHOPITEM>
<SHOPITEM>
<PRODUCT>Světélkující podložka pod myš</PRODUCT>
<DESCRIPTION>Fosforeskující okraj, nevyžaduje baterie.</DESCRIPTION>
<URL>http://obchod.cz/podlozky-pod-mys/fosfor</URL>
<IMGURL>http://obchod.cz/obrazky/podlozky-pod-mys/fosfor.jpg</IMGURL>
<PRICE>620</PRICE>
<PRICE_VAT>756</PRICE_VAT>
</SHOPITEM>
</SHOP>

Význam značek:

SHOP kořenová značka, v jejímž rámci je vše ostatní

SHOPITEM v jejím rámci jsou informace týkající se jednoho výrobku či služby

PRODUCT stručný název výrobku či služby (délky nejlépe do 64 znaků)

DESCRIPTION popis výrobku či služby (délky nejlépe do 512 znaků, bez HTML)

URL odkaz na stránku s nabídkou daného výrobku či služby (unikátní v rámci feedu, tj. každé zboží má URL odlišné od URL ostatního zboží)

IMGURL odkaz na obrázek výrobku

PRICE cena v Kč bez DPH

PRICE_VAT cena v Kč s DPH

Namísto značky PRICE_VAT lze uvést sazbu DPH jedním z následujících způsobů (oba zápisy jsou ekvivalentní a představují sazbu 19 procent):

Uvedete-li pouze značky PRICE a VAT či PRICE_VAT a VAT, zbývající hodnotu dopočítáme. Kódování doporučejeme iso-8859-2, utf-8 nebo případně windows-1250.

Internetovým obchodům nabízíme zařazení do této vyhledávací služby zcela zdarma při dodržení podmínek pro zařazení obchodu:

  • na váš shop pridáte odkaz na nás:
    <a href="http://www.cenyzbozi.cz/" title="Ceny zboží">CenyZboží.cz</a>
  • feed musí obsahovat pravdivé informace
  • název obchodu neobsahuje reklamní slogany (tj. ne "XYZ Praha - váš dodavatel nejlevnějších dlaždic", pouze "XYZ Praha")
  • veškeré položky mají uvedenou kladnou cenu (pokud uvedete cenu 0,- nebo mínusovou, vaše zboží se nebude zobrazovat)
  • popiska zboží (tag DESCRIPTION) obsahuje informace o jednotlivém zboží (tj. ne např. "XYZ je nejlevnější internetový obchod")
  • žádné položky neobsahují HTML značky

Při nedodržení podmínek si vyhrazujeme právo váš xml soubor nenačíst, případně smazat vaši registraci.

Přejete-li si zařadit vaši nabídku na server CenyZboží.cz, vyplňte, prosím, následující formulář:Odesláním registrace udělujete provozovateli souhlas se zasíláním obchodních sdělení, novinkách serveru a marketingových akcích na poskytnutou e-mailovou adresu dle zákona 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Udělení souhlasu je dobrovolné a tento souhlas můžete kdykoli bezplatně odvolat. Tyto e-mailové adresy nebudou nikdy poskytnuty třetí straně.


Originální svatební oznámení od designerů.

Top 5000

apple ipod touch Black nemý sluha set top box Dětská houpačka hlinikovy kufr Sony Ericsson biolampa parní čistič 2 roboticky vysavac rozkládací křeslo keramický nůž Apple iPhone 3G Zahradní houpačka KOMPRESOR bioptronová lampa indukční vařič 2009 humanic katalog redukce HDMI ELEKTROCENTRÁLA baumax dvere shrnovaci Skartovačka Polohovací křeslo hello kitty Nutrilon Sportovní vzduchový filtr K odvlhčovač Dolce porovnej guitar hero kytara hélium Kappa kik textil sáňky BLACK Sušák na prádlo IPHONE wobenzym pokec sk humanic obuv hervis sport stolní fotbal žehlící prkno psp Vzduchový filtr K Patrová postel red bull MP4 přehrávač Němý sluha